Vychytávky systému Jablotron 100 – váš dům vás bude poslouchat

31.08. 2017 09:49 | Bezpečnostní systémy

Zařizujete si nový rodinný dům, nebo u toho stávajícího uvažujete o zvýšení jeho zabezpečení? Pokud chcete jen to nejlepší, doporučujeme moderní bezdrátový EZS Jablotron 100, který patří mezi absolutní špičku mezi elektronickými zabezpečovacími systémy. Jedná se o jedinečný systém, který nabízí mnohem víc, než jen pouhou ochranu vašeho objektu – kromě alarmu zahrnuje i domácí automatizaci neboli možnost ovládat celou řadu věcí na dálku, prostřednictvím mobilní a webové aplikace. Jablotron 100 je navíc navržený tak, že jeho obsluhu bez problémů zvládnou i méně technicky zdatní uživatelé.

Co vše Jablotron 100 umí?

Velkou předností EZS Jablotron 100 je skutečnost, že nabízí spoustu užitečných funkcí, které vám i vaší rodině usnadní život. Systém přináší mimo jiné tyto výhody:

 • zabezpečení domu pomocí spolehlivého alarmu
 • různé detektory – např. detektor pohybu, tříštění skla, otevření dveří apod.
 • Jablotron 100 vás upozorní kromě vloupání také na hrozící nebezpečí v podobě živlů (voda, oheň, plyn)
 • pohodlné ovládání pomocí aplikace v mobilu nebo přes webové rozhraní
 • regulace topení v celém domě na dálku
 • zavlažování trávníku na dálku
 • snadné otevření garáže probliknutím dálkovými světly auta
 • nastavení osvětlení příjezdové cesty a automatické rozsvícení při příchodu
 • možnost zobrazení fotek z jednotlivých detektorů
 • zvonek s pořízením fotografie
 • sledování spotřeby energií, aktuální teploty a mnoho dalších funkcí

Několik možností ovládání

Ovládání elektronického zabezpečovacího systému Jablotron 100 je snadné a intuitivní – zvládne ho tak úplně každý. Ovládat systém lze nejen manuálně, ale i pomocí dálkového ovládání, speciálního čipu nebo mobilního telefonu. Velkým plusem je také možnost kontroly a plného ovládání na dálku prostřednictvím internetového připojení.

Internetová a mobilní aplikace pro ovládání odkudkoliv

Ke snadnému ovládání vašeho EZS slouží unikátní aplikace MyJablotron, kterou si můžete nainstalovat do svého chytrého mobilu, kromě ní je dostupná také internetová aplikace, kterou lze ovládat přes běžný webový prohlížeč nebo tablet. Aplikaci MyJablotron získáte automaticky a zdarma k elektronickému zabezpečovacímu systému Jablotron 100.

Detektory, které splynou s interiérem

Vzhled nové řady detektorů pomáhal navrhovat přední český designér Jan Tuček, známý svou prací pro automobilky Škoda a Mercedes. A výsledek? Stylové kousky, které nenaruší interiér vašeho domova.

Kdo vám zajistí odbornou instalaci systému?

Zaujaly vás možnosti systému Jablotron 100 a máte zájem o jeho pořízení? Nebo potřebujete více informací? Obraťte se na našeho partnera, společnost TOP Security, která patří mezi přední české bezpečnostní agentury a zabývá se i prodejem a instalací vybraných zabezpečovacích systémů. Více informací najdete na webových stránkách http://www.topsecurity.cz/, kde si můžete rovnou požádat o bezplatnou konzultaci.

Publikováno v kategorii