Sháníte zabezpečovací systém pro střední a velké objekty? Je tu pro Vás Paradox Digiplex

27.06. 2016 08:29 | Bezpečnostní systémy

Mezi nejvyužívanější alarmy v celé České republice, určené pro střední a velké objekty, patří zabezpečovací systém Paradox Digiplex. Tento zabezpečovací systém byl instalován již na několika stovkách vojenských a vládních objektech, bank a mnoho dalších budovách, které vyžadují nadstandardně vysoký stupeň zabezpečení.

EZS Paradox Digiplex

Inovativní zabezpečovací technologie

Pomocí průlomové technologie GuardWall zajišťuje zabezpečovací systém Paradox Digiplex dokonalé zabezpečení všech budov a objektů. Tato modulární technologie se maximálně přizpůsobuje žádaným náležitostem aplikace.

Systém přístupů je samozřejmou součástí

Sjednocení přístupového a zabezpečovacího systému nabízí mnoho oblíbených a praktických funkcí. Mezi ně patří například ovládání zabezpečení pomocí přístupových karet, monitoring dveří pomocí zabezpečovacího systému, řízení výstupů na základě jakékoli události nebo několika událostí. Do této oblasti řadíme řízení osvětlení, klimatizace, topení a další a také zálohování veškerých událostí do historie systému, které slouží pro následné vyhledávání.

Připojte se bezdrátově

Možnosti bezdrátového připojení jsou rozmanité. Může se jednat o bezdrátového připojení detektorů nebo dálkové, bezdrátové ovládání systému. Díky bezdrátovému ovládání je v dnešní době možné ovládat systém i pomocí mobilního telefonu. Můžeme s ním kontrolovat výstupy nebo nastavovat a odstavovat jednotlivé skupiny. Můžeme na dálku ovládat třeba garážová vrata. Pokud vyžadujete pohodlnou obsluhu, tak je možné systém řídit a monitorovat také s využíváním příslušných počítačových programů.

Ústředny EZS Paradox DIGIPLEX

Základní deska neboli srdce celého zabezpečovacího systému, ústředny jsou rozděleny dle počtu vstupních zón a dalších doplňkových vlastností.

Klávesnice pro EZS Paradox DIGIPLEX

Ovládací panel pro ovládání a programování systému.

Sběrnicové detektory Paradox DIGIPLEX

Analogové a digitální bezdrátové detektory.

Expandery EZS Paradox DIGIPLEX

Rozšiřující moduly zón, rozšíření pro moduly dveřních kontaktů, univerzální rozšiřovací moduly, moduly pro bezdrátové rozšíření apod.

Přístupové moduly Paradox DIGIPLEX

Přístupové moduly nabízejí možnost rozšíření o přístupové systémy.

Rozšiřující moduly PGM Paradox DIGIPLEX

Pomocí tohoto modulu můžete k systému připojit další programovatelné výstupy, kterými můžete ovládat další prvky systému (garážová vrata, zavlažování, elektrospotřebiče apod.).

Speciální moduly pro EZS Paradox DIGIPLEX

Mezi speciální moduly patří moduly hlasové komunikace a tisku. Tiskový modul má na starosti automatický nebo manuální tisk událostí v systému. Pomocí rozšiřujícího modulu hlasové asistence lze kontrolovat stav systému, zastřežit a odstřežit jednotlivé podsystémy. Rovněž je možné také ovládat programovatelný výstup (PGM) telefonem s tónovou volbou. Slouží pro obousměrnou komunikaci.

Příslušenství pro EZS Paradox DIGIPLEX

Paměťové klíče, boxy a další doplňky systému DIGIPLEX.

Software pro EZS Paradox DIGIPLEX

Programy pro ovládání, správu a monitorování systému.

Kam pro EZS Paradox Digiplex?

Máte-li o zabezpečovací systém Paradox Digiplex zájem, můžete kontaktovat bezpečnostní agenturu TOP Security, jenž se těmito systémy zabývá více než 20 let. "Postaráme se o kompletní realizaci od návrhu, přes vypracování projektu, montáž až po dlouhodobý servis. Využijte bezplatnou konzultaci!".