Fyzická ostraha po celé ČR od TOP Security s.r.o., jaké služby na vás čekají?

25.02. 2016 12:45 | Fyzická ostraha

Bezpečnostní agentura TOP Security s.r.o. působí po České republice přes 20 let a za tu dobu se firma rozrostla na celorepublikovou úroveň a spravuje tak přes 200 objektů po celé ČR. Disponuje dlouholetými zkušenostmi v oblasti bezpečnostních služeb, ať už se jedná o fyzickou ostrahu nebo zabezpečovací systémy.

Bezpečnostní agentura TOP Security s.r.o. garantuje kvalitu svých služeb několika certifikáty (ISO 9001, ISO 27001, OHSAS 18001), pojištěním s výší plnění 50 000 000,- Kč a nabízí úsporu náhradním plněním sesterskou společností NOKIKA s.r.o. Agentura optimalizuje služby s ohledem na individuální možnosti a přání klienta, nabídne komplexní řešení a utvoří bezpečnostní servis dle vizí a požadavků zákazníka.

Ve firmě je zaměstnán odborně vyškolený personál nabízející profesionalitu v oboru, takže se nemusíte bát svěřit ochranu svého majetku bezpečnostní agentuře. Nejedná se pouze o ochranu majetku, ale také o reprezentaci a komunikaci s lidmi.

Top Security s.r.o.

Co si lze vše představit pod pojmem fyzická ostraha?

- Ostraha objektů, jako jsou administrativní budovy, byty a bytové domy, veřejná prostranství, hotely, obchodní centra, průmyslové zóny, zdravotní zařízení, ale také venkovní prostory, parkoviště, hřiště, vernisáže a vše co vás jen napadne.

- Reklamní, kulturní a sportovní akce spojené s požární a zdravotnickou službou. Nejedná se jen o samotnou ostrahu, ale také lze zajistit organizaci akce. Jen dobře vydařená akce přináší spokojenost návštěvníků a tím pádem i klientů.

- Pult centrální ochrany (PCO) je hlídací služba jak pro domácnosti, tak pro firmy prováděná 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Díky vlastnímu dohledovému stanovišti je dotyčné místo nepřetržitě sledováno (kamery, detektory, požární signalizace apod.) a v případě narušení je spuštěn alarm, dispečink okamžitě vyhodnotí nastalou situaci a začne jednat.

- Zajištění recepčních služeb, ať už se jedná o administrativní práce, nebo i zajištění jednoduchého občerstvení pro klienty, a to vše spojené s ostrahou objektu.

- Pokud se vám něco nezdá ve vašem okolí, můžete se obrátit na odborníky s dlouholetou zkušeností trestního práva při poskytování detektivních služeb. Vše je prováděno diskrétně a slušně s ohledem na vaše soukromí.

- Nabízíme také speciální security služby pro náročné klienty. Zajišťujeme bezpečnost, doprovod a organizaci přesunů VIP osob. Zaručujeme se profesionálním diskrétním přístupem a maximální ostražitostí. A pro firemní klienty nabízíme např. kontrolu zaměstnanců při pracovní neschopnosti. Mezi ostatní speciální služby patří například řešení nestandardních situací, ochrana při převozu peněz a cenin atd.

Zaměstnanec bezpečnostní agentury může vykonávat svou funkci v uniformě nebo i v civilním oblečení, a to v případech, kdy je třeba zachovat nenápadnost a anonymitu např. při kontrole „náctiletých“ na kulturních akcích. Na přání klientů lze provádět bezpečnostní ochranu i s ozbrojenou hlídkou nebo v doprovodu psa. Problémem není ani zahraniční klientela, jelikož pracovníci firmy disponují jazykovými znalostmi. Bezpečnostní služba může být vykonávána nonstop nebo nahodilou kontrolou.

A co zabezpečovací systémy?

TOP Security s.r.o. vlastní technické vývojové centrum, díky němuž jí propojení fyzické ostrahy s technickým zabezpečením nečiní žádný problém.

V případě, že jedete například na dovolenou a chcete mít své bydliště, nebo provozovnu pod dohledem, pronajměte si u nás některý z elektronických zabezpečovacích systémů (EZS). Nemůžete-li kvůli obavám v klidu spát, pak neváhejte a využijte možnost dlouhodobého či krátkodobého pronájmu takových zařízení, jako jsou kamery, čidla pohybu, signalizace požáru apod.

Za zmínku také stojí speciální pomoc při lokalizaci odposlechů, televizní a satelitní rozvody, docházkové a identifikační přístupové systémy do domů a kanceláří, kamerové systémy a požární systémy, u kterých agentura provede analýzu, návrh, montáž, zaškolení, revizi i servis.

 Neváhejte se obrátit na firmu TOP Security s.r.o. se vším, co vám přijde na mysl ohledně bezpečnosti, kontroly a ochrany. Jsme připraveni vám navrhnout vždy to nejefektivnější řešení.

Fyzická ostraha - psovod