EZS Jablotron 100

29.08. 2016 13:46 | Bezpečnostní systémy

Slyšíte pojem Jablotron 100 poprvé? V tom případě dovolte, abychom vám jej představili. Jedná se o revoluční bezdrátový systém, který slouží k ochraně vašich objektů. Své místo najde jednak v obytných prostorách, tak i například v obchodech, kancelářích atd. Díky tomuto systému můžete velmi efektivně reagovat například při vloupáních, požárech a při dalších rizicích ohrožující životy a majetek. Jablotron 100 nabízí i domovní automatizací, což znamená, že díky němu budete moci na dálku řídit vaše domácí spotřebiče, topení atd.

Systém JABLOTRON 100

Praktičnost na prvním místě

Jablotron 100 je alarm, který byl navržen lidmi pro lidi. Kromě toho, že je maximálně spolehlivý, tak je i velmi jednoduchý na ovládání. Díky tomu je velmi nepravděpodobné, že alarm bude omylem spuštěn a vy budete zoufale tápat mezi nejrůznějšími tlačítky. Stejně jednoduché jako ovládání je i instalace tohoto systému – ta se ovšem doporučuje přenechat na odbornících.

Doporučit můžeme například bezpečnostní agenturu TOP Security s.r.o. Ta se postará jak o odbornou montáž systému, tak i o následný servis.

Bezpečnostní agentura Top security s. r. o. je v otázce zabezpečení spolehlivým a zkušeným parťákem. Na trhu působí už od roku 1992 a svým zákazníkům nabízí své služby prostřednictvím čtrnácti poboček po celé ČR. Firma Top security s.r.o. se vyznačuje vysokou odborností personálu, inteligentním propojením jak fyzické ostrahy, tak i bezpečnostních technologii. Firma je také velmi flexibilní – realizaci nových požadavků je schopna splnit i do 24 hodin. Aby byly její služby skutečně špičkové, spolupracuje s těmi nejlepšími světovými dodavateli. Důkazem kvalitně odvedené práce je nespočet spokojených zákazníků, ke kterým můžete patřit i vy. Využijte skvělé nabídky od této společnosti a nechte si vyhotovit návrh zdarma!

Jednoduchá kontrola odkudkoli

Moderní technologie toho v dnešní době nabízejí mnohé. Například i ovládání a kontrola bezpečnostního systému Jablotron 100 kdykoli a odkudkoli a to prostřednictvím jak počítače, tak i mobilního telefonu, či bezplatné internetové obsluhy.

Systém JABLOTRON 100

Ochrana jménem Jablotron 100

Bezpečnostní systém Jablotron 100 je revolučním bezdrátovým systémem, který se perfektně hodí k ochraně objektů nejrůznějšího druhu. Své nezastupitelné místo najde jak u vás doma, tak i v kanceláři, či dílně. Instalace bezpečnostního systému Jablotron 100 je realizovatelná jak u jednotlivých bytů, tak i u rodinných domků a samozřejmě v neposlední řadě i velkých firem. Nemalou výhodou tohoto systému je jeho perfektní design, který navrhli špičkoví designéři, a tím se stává elegantním doplňkem každého objektu, se kterým přirozeně splyne.

Mohlo by vás zajímat: Zabezpečení přístupových cest snadno a rychle – rozmístění detektorů

Vsaďte na kvalitu originálu

Když už se rozhodnete pořídit na ochranu majetku a osob profesionální bezpečnostní systém Jablotron 100, rozhodně vsaďte na kvalitu, která je spojena s originálním produktem. V případě výrazně levnějších a zároveň i méně kvalitních napodobenin není zajištěno, že budete spokojeni a ve finále by vás tato záležitost za pár korun mohla vyjít velmi draze.

Multifunkčnost a praktičnost

Jak již bylo naznačeno, tak je alarm Jablotron 100 prvotřídním zabezpečovacím zařízením, které bude střežit váš majetek před nejrůznějšími riziky jako například před loupeží, požárem, únikem plynu atd. Velkou výhodou je fakt, že díky němu můžete i na dálku ovládat domácí spotřebiče jako topení, garážová vrata, kuchyňské spotřebiče atd. Díky tomuto profesionálnímu systému může být váš život výrazně jednodušší.

Technická specifikace Jablotron 100

  • až 120 sběrnicových nebo bezdrátových zón pro detektory, klávesnici a ovladače, sirény a mnohé další prvky
  • možnost až 300 různých uživatelských kódů
  • až 15 sekcí
  • až 32 programovatelných výstupů
  • 20 vzájemně nezávislých kalendářů
  • možnost SMS reportů ze systémů až 30 uživatelů
  • Kromě SMS reportů má 15 uživatelů využívat i reporty hlasové
  • 5 nastavitelných PCO
  • 5 možností protokolů pro PCO

Jak to funguje v praxi? Ústředna má vestavěný GSM/GPRS/LAN komunikátor, který zprostředkovává hlasovou a dále i SMS, MMS a GPRS komunikaci s koncovým uživatelem nebo následnými středisky PCO. Má paměťovou kartu o velikosti 1GB pro uchování veškerých dat. Pro doplnění systému Jablotron 100 je doporučován i pohybový detektor s vestavěnou kamerou.

Jablotron

Nejčastější otázky k systému JABLOTRON 100

Je možné systém řady JA-100 ovládat pomocí SMS?

Systém JABLOTRON 100 jde samozřejmě ovládat i prostřednictvím SMS příkazů. Takto lze ovládat celý systém najednou nebo popřípadě v příkazu definovat jednotlivé sekce, které má uživatel oprávnění ovládat. Systém také umožňuje ovládat PG výstupy uživatelsky definovaným příkazem.

Lze využívat služeb Samoobsluhy s jinou SIM kartou než je bezpečnostní SIM?

Službu Jablotron Webová samoobsluha lze využívat pouze s bezpečnostní SIM kartou Jablotron. Tato karta je k dispozici pro síť operátorů Vodafone a T-mobile. Bohužel jiná SIM karta není pro tyto služby možná.

Lze nastavovat ústřednu JA-106K pomocí vnitřní sítě LAN?

Nastavovat systém pomocí vnitřní sítě LAN není možné. Systém musí být připojen k internetu, poté je možné ústřednu pomocí F-Linku konfigurovat vnějším spojením.

 

Náš tip: EZS Paradox Digiplex

EZS Jablotron 100